Home » Brenda rezidencës së Adele në Beverly Hills (FOTO)

Brenda rezidencës së Adele në Beverly Hills (FOTO)

Thashethemet se këngëtaraja po negocion për një shtëpi në zonën e Los Angelo, kanë qarkulluar që vjeshtën e kaluar dhe më në fund duket se Adele ka gjetuar shtëpinë e ëndrrave të saj. Sipas TMZ, Adele ka mbajtur secret firmosjen e marrëveshjës për blerjën e një prone luksoze në Beverly Hills, e cila mendohet të ketë ndodhur në muajin prill.

E vendosur në një nga zonat më të veçanta të Berverly Hills, shtëpia numëron 613 metër katrorë dhe Adele do të jetë fqinje me Jennifer Laërence, Jennifer Aniston dhe Cameron Diaz. Raportohet se Adele ka shpenzuar shifrën 9.5 milionë $ për blerjën e saj, nga 9.9 milionë $ që ishtë çmimi fillestar.

Shtëpia e mbushur me dritë, është e dizajnuar sipas modeleve klasike dhe elegantë të interioreve dhe me detajet më të fundit nga bota e dizajnit, Numëron 4 dhoma gjumi, 6 banjo, një kuzhinë të madhe dhe sallone ndenjeje të hapura.

Ajo nuk është zhvendosur ende drejt Kalifornisë, pasi është duke kënduar në turin botëror, pork y duket si vendi ideal për Adele sa herë ajo është në Amerikë./Shtepija.com

18b1e062-dba9-46aa-a050-0997ea1ddd2a-0-1 18b1e062-dba9-46aa-a050-0997ea1ddd2a-0 78d4cff0-ab79-4f70-836a-bb53e6c5a182-0 98e71fcd-eda8-4596-b1c0-e6514288d335-0 360ab3c1-8f86-4361-af1e-7ffd04818011-0 532fe15f-6d70-452b-a3e6-feeef3d7a099-0 13109b24-3b2b-4721-9e10-3581d6a78312-0