Home » Si duket shtëpia e DiCaprios në Palm Spring, ju ftojmë për një vizitë brenda (FOTO)

Si duket shtëpia e DiCaprios në Palm Spring, ju ftojmë për një vizitë brenda (FOTO)

Leonardo DiCaprio përfundimisht është njeri me shije dhe jo vetëm me femrat. Përgatituni të mbeten gojë hapur teksa shikoni pamjet e rezidencës se tij në Palm Springs.

Jo vetëm aktor I suksesshëm, i adhuruar nga publiku dhe femrat në gjithë botën…Leonardo Di Caprio është gjithashtu një koleksionist shtëpish. Dhe një nga blerjet e tij të fundit është një ndër pronat historike më të bukura në Palm Springs, rezidenca “432 Hermosa”, e vendosur në mes të gjelbrimit të Old Las Palmas, në ultësirën e maleve San Jacinto.

Me 6 dhoma gjumi, 7 banja, një salon skenografik me mure druri, një sauna e kënde pafund… të rrethuara nga mure guri dhe vetrata. Ambientet e jashtme rrotullohen rreth pishinës së këndshme dhe këndit të tenisit./www.shtepija.com

Shikoni galerinë me poshtë.