Home » Lazanja

Tag - Lazanja

receta

Lazanja me spinaq dhe mish

Dreka për të gjithë familjen. Përbërësit: – 1 pako lazanja – 750 ml salcë domate – 250 g mish viçi të bluar – 1 qepë e zezë – kripë, piper – 250 ml...