Home » Rizoto

Tag - Rizoto

receta

Rizoto me domate

Ngroheni gjalpin dhe më pas skuqni hudhrën për rreth gjysmë minutë. Shtoni domatet e grira imët, i rregulloni menjëherë dhe i përzieni. Lëreni të ziejë për...